aktualna ponuka kurzov

TermínNázovMiestoCenaMetodikaÚčastníciJazyk

Prečo integrovane riadiť?

Procesy integrovaného riadenia umožňujú manažérovi spoločnosti uvedomiť si množstvo väzieb medzi jednotlivými prvkami riadenia a efektívnejšie riadiť zmeny súvisiace s riadenými aktivitami a projektmi. Manažér si musí udržať nadhľad – helicopter view – pre efektívne rozhodovanie. Nadhľad umožňuje manažérovi náležite vyhodnotiť vykonané aj práve vykonávané aktivity a pro-aktívne sa pripraviť na prípadné riziká v budúcnosti.

Ako môžeme pomôcť

2BCognitus tím vám poskytne pomoc pri zavedení jednotlivých princípov integrovaného riadenia vo vašej spoločnosti. Vypracovaný Integration Management Process umožní jednotlivých manažérskym úrovniam nákladovo - efektívne riadiť požiadavky zmeny (interné a externé) a vopred sa pripraviť na potenciálne problémy a riziká.

Kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Referencie

Prihlásenie na newsletter

Aktuálny newsletter

  • Newsletter 2024

    2024 -  znalostné portály MANAGERPORT.SK a MANAGERPORT.COM presiahli spolu 1000 príspevkov.     Novinky:  TOP sociálne spôsobilosti PM  Agilné projektové riadenie a ...

    Čítať ďalej...