aktualna ponuka kurzov

Kompletný zoznam kurzov Ponuka  Kontaktujte: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.    Cancellation policy/Zrušenie kurzov (PDF file)

 

TermínNázovMiestoCenaMetodikaÚčastníciJazyk

Čo potrebuje firma/organizácia zlepšiť?

Hodnotu spoločnosti tvoria jej zamestnanci a ich znalosti a skúsenosti. Spoločnosť, ktorá dovolí zamestnancom, aby si budovali „informačné kniežatstvo" riskuje, že spolu s odchodom zamestnanca stratí aj skúsenosti/znalosti, ktoré on/ona nadobudol/la aj počas trvania pracovného vzťahu.
Databáza znalostí umožňuje efektívnejšie zvládnuť obchodné prípady od vytvorenia ponuky až po úspešné ukončenie zákazky.

Ako môžeme pomôcť

2BCognitus tím vám poskytne pomoc pri optimalizácii procesov a definovania zodpovedností za vytvárania databázy znalostí a skúsenosti z vykonaných aktivít a projektov.

Kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Referencie

Prihlásenie na newsletter

Aktuálny newsletter

  • Newsletter 2019

    2019 - Spoločnosť 2BCognitus pripravila pre svojich zákazníkov zoznam aktuálnych kurzov LINK  kontakt Daniela Hadačová Táto e-mailová adresa je chránená pred...

    Čítať ďalej...